Květen 2017

Stále tady jsem!

22. května 2017 v 0:24 My Boring Life
Ne, já jsem neutekla! Jsem tady pořád nebo se sem alespoň stále budu vracet.

Musím se vám hluboce omluvit za svojí už pěkně dlouhou nepřítomnost. Naposledy jsem psala těsně předtím, než nám měli zapojit internet. Ano, zapojili a ano, běží to. Jsem zde a mohu se zase blogu věnovat jako dříve.

Proč ale ta nepřítomnost?

Dost se toho semlelo vážení...nebo alespoň vy, co jste tu ještě zůstali.
Nebylo mi a stále mi není dobře, měla jsem toho moc a zároveň nic, proležela jsem celé dny v posteli a nebyla schopná se pohnout. Byla jsem na poliklinice, dostala jsem prášky, prostě....nějak se to semlelo. Teď mě čeká ještě hromada vyšetření...

Teď ale ty pozitivní věci.
Zjistila jsem, že mi rostou zase vlasy. Takže tímhle tempem bych je mohla znovu nechat narůst a možná i delší.
Mám šedivé čočky na cosplay a příští týden by mi měl přijít latex a nějaké ty další věcičky. Kromě toho mě čeká ještě koncert Rammstein. S mojí apatií vůči okolí se mi ale nějak nedaří dostat se do té nálady, kdy bych nejraději vybuchla nadšením.

Co se týče panenky, tak tam jsem ale vůbec nepokročila. Ani jsem znovu nezačala, protože toho bylo hodně. Mám navršeno tolik věcí, co musím udělat, ale najednou jsem si uvědomila, že už zbývá poslední měsíc a již brzy se konečně budu moct pustit do toho všeho. Věci mám...jen začít.

Kromě toho jsem si koupila konečně DLC k TEW....Měla jsem je dohraný během tří dnů. Pojedu je znovu, samozřejmě, to bych nebyla já. Potřebuju z toho vyždímat co nejvíce informací.
Brzy se vrátím zpátky k TNO, kterou pořád chci strašně moc dokončit a také....napsala jsem pár povídek, ale jsou úplně nové. Ruvik a Alex (Prototype)....
Pokud by tu byl někdo, kdo by o ně stál, hlaste se...Jsou jiný, jsou to marné nové pokusy, ale vyblbla jsem se na nich a byla by pro mě škoda je jen tak smazat.

Fotka uživatele Psychos †.