Červenec 2016

Tanky přichází...

17. července 2016 v 6:17 My Boring Life
Brigáda, na kterou chodím se mi na jednu stranu hodně vyplácí. Jsem sice unavená a příští týden zřejmě přijdou nejhorší dny tam vůbec, ale díky ní jsem mohla vymyslet geniální dárek pro sestru.

Víceméně jsem se snažila tento týden něco dělat. Nevyšlo to úplně podle mých představ, ale alespoň jsem neležela doma.

V úterý jsem si byla pro nový mobil. Jsem z něj hotová, protože má super grafiku a detaily v obrázcích se prostě budou kreslit lépe. Jenom se k tomu přinutit. Nicméně jsem se rozhodla pro jednu dost děsivou věc, a to...tanky.
Jo, stáhla jsem si je a učím se to hrát. Samozřejmě mi to vůbec nejde, ale snad to dostanu do ruky.

Podařilo se mi navázat větší kontakt s Richardem Villou. Řekl mi něco, co mě dost vykolejilo, ale zase mě to naplnilo tím, že to, co dělám má alespoň trochu smysl. Takže si tento krásný pocit budu užívat, dokud se nevrátí Brutus a zase mi nestrhne sebevědomí.

Nyní se zkusím zmínit o geniálním dárku pro sestru.

Sestra měla narozeniny, jak jinak, a její velká přání byla tričko R+ a náhrdelník R+ ve tvaru žiletky, což mi přišlo jako absolutní hovadina, protože jí není ani 13.
Na to jsem ale moc nepohlížela. Spíše jsem uvažovala, co jí koupím. Čirou náhodou jsem si byla v Metalshopu zkoušet bundu od Killstar spolu s Kobrou a tam mě trklo, že bych se mohla porozhlédnout po dárku pro sestru a vyhrabala jsem tam luxusní tričko Slipknot ještě s Paulem.

Při předávání byla i máma s tátou úplně vedle, co jsem jí koupila. A sestra...ta mě snad objala jak nikdy v životě. Řvala na celou zahradu a byla prostě nadšená a já najednou byla prostě ráda.
Dozvěděla jsem se totiž, že sestra si je jistá tím, že jí fakt nenávidím, že se o ní nezajímám a že nevím, co má ráda.
Možná to ale zase není tak úplně pravda. Každopádně ten den na mě byla pyšná i moje máma.


Zásadní věc ale o které celý týden přemýšlím je tento blog.
Ráda bych napsala spoustu nových věcí, ale vy mě tak nehorázně serete....
Takže se ptám, jestli to má smysl nebo ne a KURVA, VYJÁDŘETE SE!!!!

P.S. Sestra si chtěla přečíst Forewer with you...po asi desetiminutovém řvaní, že je to nechutný se rozbrečela, když dočetla konec.

Forever with you (Ghost x Devin)

12. července 2016 v 0:51 Stories
Vážení,
je nesmírně těžké psát v době, kdy prostě několik dní v kuse chodím do práce, dvanáct hodin v kuse a vracím se pozdě večer. To by snad bylo v pohodě, ale co mě sere víc, jste vy.
Člověk se KURVA píše s tak dlouhými smysluplnými články, které mají nějakou myšlenku, čeká na to, že se k tomu i vy vyjádříte a místo toho odepíšete na takovou píčovinu, jako "Mrdám na to".
Věřte, že jsem měla sto chutí s tím fakt jebnout....

Ale to teď nechme a přicházím s něčím, na čem jsem tu dobu pracovala.
Jak říkám, bylo těžké něco dělat, protože jsem byla hrozně unavená, ale je to tu. Konečně to, co se zrodilo v mé hlavě.

Musím říct, že mé představy byly opravdu daleko zvrhlejší a úchylnější, až by se dalo říct, že to je jedna z nejzvrhlejších věcí, co jsem zatím napsala. Ale i tak to není nic moc.

Jen chci předem upozornit, že ten, kdo je VĚŘÍCÍ, tak ať to neotevírá...


Zpátky, kde to začalo...

2. července 2016 v 21:40 My Boring Life
Právě nyní sedím v středně velkém pokoji s balkonem a výhledem na krásnou krajinu. Dveře od balkonu jsou dokořán otevřené a jediné, co slyším je šustění stromů ve větru, zpět ptáků a ovce.
V pokoji je pouze slyšet mé hlasité ťukání klávesnice s následkem mých dlouhých nehtů, s nimiž mi psaní jde hůře než normálně. To mě ale nezastaví od toho, abych mohla vyjádřit to, co mám nyní v hlavě.