Říjen 2015

Forever Psychopaths - Wall of faces

31. října 2015 v 14:09 Stories
Ještě bych vám chtěla neskutečně poděkovat za vaše komentáře a názory u článku o postavách z Puppets from Underworld. Moc to pro mě znamená....Jsem ráda, že byly pozitivní ohlasy a pokusím se povídku zpracovat a uskutečnit, ale nejprve tu ještě je FP.
Nejsem si jistá, ale možná jsme už za půlkou....no....nevím....Forever Psychopaths - Celler

31. října 2015 v 13:11 Stories
Jeden příběh pro dnešek splněn...
Držte mi palce, ať se mi to povede dopsat...

Šťastný Halloween a poslouchejte Rammstein!!!Forever Psychopaths - Night club

30. října 2015 v 18:15 Stories
S velkou pravděpodobností zítra vyjde jednodílová povídka + FP, ale těžko říct....Když už je zítra ten Halloween. Sakra já se tak těším!Puppets from Underworld - popis postav

29. října 2015 v 18:00
Příběh Puppets from Underworld se zaměřuje na několik postav, které žijí na tomto místě. Postav se tam bude objevovat mnoho, ale zaměření bude právě jenom na několik z nich. Příběhy se mohou a zřejmě i budou různě prolínat. Nejdřív bych se ale ráda vyjádřila k tomu, co přesně Underworld je za místo.
Zní to jako obvyklý a velice rychle vymyšlený název pro místo, které bychom jednoduše označili jako bordel. Jenže ten název má něco do sebe.
Všechny osoby, které na tomto místě pracují nebo žijí odtamtud nikdy nevytáhli paty. Nikdy nepřekročili práh toho místa, protože to mají zakázané. Možná se o to někdo ještě někdy pokusil, ale nikdo o něm už nikdy neslyšel.
Každý den je stejný. Život tam ovšem někdy není tak jednoduchý a prostý jak se na první pohled zdá a ne všichni kdo v tom místě žijí jsou stejní.

První postava, která je v příběhu důležitější je Katherine. Můžete jí znát z Pyrohex. V Underworldu pracuje jako servírka a občas i vystupuje na podiu. Se Shelly si je hodně blízká a stejně tak i s ostatními dívkami z Underworldu. Ovšem nejenom s nimi, ale i s dalšími. V minulosti si neprošla moc hezkými věcmi. Kromě zneužívání a posměchů byla i svědkem něčeho, co nikdy neměla vědět a dodnes má strach být kdekoliv sama.


Další důležitější postavou je Michael. Myslím, že ho asi všichni poznáte a důležitý je hlavně proto, že vede Underworld. Pravidla jsou jasná...Nikdy nechodit do zakázaných chodeb a sklepení, neútočit a nevázat se příliš na zákazníky, ale hlavně, nikdy nepřekročit práh Underworldu. Má pod palcem všechno, co se v Underworldu stane. Není to záporná postava, ale ani není zrovna svatý.


Jinxx nevystupuje a moc se kolem všech neochomítá, nýbrž více konzultuje s Michaelem. Málokdo z toho místa věří na nadpřirozeno nebo paranormální jevy a Jinxx patří k těm, kterým se říká médium. Má s tím hodně zkušeností, ale stalo se až příliš špatných věcí než aby se mu věnoval tolik. Je k tomu mnohem více věcí, ale ty by jste se dozvěděli až v příběhu podrobněji.


A nyní přichází nejdůležitější postava celého příběhu a nepochybuji o tom, že jste to jaksi tušili. Tuhle postavu už beru snad automaticky jako reálnou. I přestože se zrodila v mojí hlavě, má sice bílou barvu vlasů, kterou bych chtěla taky, ale se mnou nemá nic společného.
V tomhle příběhu vystupuje pod jménem Angel. Je jí kolem šesnácti let a dalo by se říct, že se v Underworldu narodila. Potíž je v tom, že se narodila jako nevidomá. Nemá žádný konkrétní úkol ani roli v chodu celého Underworldu. Nikdy nevěděla, kdo je její otec nebo matka. Jediné, co znala byli lidé odtamtud se kterými má dobré vztahy. I přestože nevidí, dá se říct, že vidí víc věcí než normální člověk. I přestože nevidí, byla svědkem toho, co se stane s lidmi, kteří se pokusí o útěk a nebude to mít zrovna pozitivní dopady. Těžko říct, jestli je její život v ohrožení či nikoliv....


Mám strach, že tahle story nebude taková, jakou si představuji. Vždycky mám vlastní představy, ale ne vždy se mi je povede uskutečnit tak jak bych chtěla. A tak je to třeba i u FP u některých dílů, co jsem doposud napsala. Mám strach, že to není to pravé ořechové.
Tenhle příběh mám v hlavě už dlouho. Na poslední cestě do Německa se mi vtloukl do hlavy děj. Spíš mám strach, že nevezmete Angel. Vím, že se tahle postava stále opakuje a určitě si říkáte: ,,No jasně...je to prostě postava kterou by chtěla být" Odpověď je, ne, možná vypadá tak jak bych chtěla vypadat já, ale není to zrovna postava ve které se vidím. To jako fakt ne...
Opravdu bych potřebovala znát vaše názory, protože si nejsem s ničím jistá. Kdyžtak se ptejte na cokoliv, co tam bude za postavy a jestli by jste tam i někoho sami nechtěli.
Moc by to pro mě znamenalo...Ale to už vy asi víte....vzhledem k tomu, co se tady nedávno dělo...

Forever Psychopaths - Walk through the woods

28. října 2015 v 18:00 Stories
Jak jsem řekla, tak konám...
Dneska FP, zítra bych sem mohla hodit popis postav z Puppets from Underworld a následně zase pár dílů FP + kdyžtak nějakou jednodílovou povídku, ale s tou to není tak jisté.Satanismus a víra v Boha

27. října 2015 v 21:07 Considerations
Omlouvám se, že mi trvalo dlouho tuhle úvahu napsat, ale nevěděla jsem co a jak a navíc jsem toho měla hodně a několikrát jsem na to zapomněla, ale to bych se mohla omlouvat donekonečna. Úvaha se sama nenapíše a jen tak do sebe nenasere všechny ty výblitky a špatné vyjadřovací způsoby, takže jdu rovnou na to.

Nejprve ještě jednou zopakuji, to, že jsem si nedavno přečetla Satanskou bibli od LaVeye. Ovšem, vynechala jsem podrobný pročítání Enochiánských klíčů. Vím, co který znamená a o čem je, ale nečetla jsem je úplně dopodrobna.
Satanista jsem byla už rok, možná rok a půl a to proto, že se mi líbila ta myšlenka. Ovšem nemohla jsem sehnat tu bibli. Chtěla jsem si jí přečíst, ale jak říkám. Člověk nemůže myslet na všechno a tak. Nakonec jsem se k tomu nedavno dostala.
Můj verdikt zní asi takto:
Skutečně je tam hodně věcí, se kterými souhlasím. Nejdřív jsem tak různě měnila názory, protože jsem tu knihu ještě pořádně nedočetla, ale nebyl to můj výsledný obrázek. U toho jsem zrovna ignorovala svoje pravidlo: Nejdřív dočti a pak suď. Za to se hluboce omlouvám.
(Vlastně jsem si mohla tu bibli přečíst na internetu, ale to jsem vážně nechtěla)
U některých věcí mi ale přišlo jednání satanistů až agresivní. A jak jsem říkala: Ne s úplně všemi věcmi jsem tam na sto procent souhlasila. Ani by to ke mě moc nesedělo. Tak jsem si říkala, jestli bych skutečně za těchto předpokladů mohla být satanista či nikoliv.
Ale pak jsem si uvědomila několik věcí. Že vlastně jednám hodně podobně. Ne úplně přesně, ale nikdo přeci není až tak dokonalý (nebo nevím, jak jinak to mám říct).
Takže...to bude asi tak, že satanistou zůstanu. Ovšem nedá se říct, jestli napořád. Možná nakonec za nějakou dobu usoudím, že to je prostě na nic. Ale zatím to tak skutečně nevidím.
Můj názor na to celé začal škobrtat, když jsem si přečetla Chraň nás od zlého.
Jak jsem psala v úvaze nebo bych měla říct tak trochu recenzi, byla hodně nábožensky zaměřená, konkrétně katolictví. Některé myšlenky se mi tam líbili, ale taky jsem tam narazila na zmínku o Satanské bibli a trochu mě to naštvalo. Tedy konkrétně to, jak knihu popisoval.
A to mě právě nutilo přemýšlet. Potřebovala jsem znát podrobnosti, tak jsem si to pročítala a chvílema jsem měla strach, že začnu věřit v Boha.
Tím nechci pohoršovat ty, kdo v něj věří...nemám nic proti nim. Možná i naopak...

Věda a psychologie pokročila natolik, že lidé už skoro nemají žádnou fantazii. Stále víc se spoléháme na fakta. Stále méně lidí v něco věří. To mi přijde smutné...
Je skvělé, že lidé mají víru v něco takového. Já třeba moc té víry nemám. Sice si dovoluji říct, že moje fantazie je super a teď nemyslím ty úchylárny, ale celkově, ale skutečně nevěřím v někoho jako je Bůh.
Toť asi mé vyjádření...
Vím, že je toho asi méně, než jste čekali, ale psala jsem o tom hodně i v té recenzi.


Aktuality a NÁVRH NA SPECIÁLNÍ ČLÁNKY

23. října 2015 v 0:21 My Boring Life
Zdravím!
Tentokrát to nebude další díl povídky, kterou vlastně skoro nikdo nečte, ale pár aktualit. Napsala bych je ve zkrácené formě na facebook ale tam je malá pravděpodobnost, že si to někdo přečte. A od čeho mám blog, že?

Ach jo...to slovo mnou najednou tak strašně otřásá. Pod tím slovem jsem si vždycky představila tolik skvělých věcí a lidí a nyní tam přibilo i spoustu věcí, které mě mrzí.

A to je právě jedna z věcí, o kterých bych se tady chtěla bavit.

Momentálně mám v sobě víc kafe než obvykle, takže chytám ještě energii vůbec dneska něco dělat kromě toho, že jsem smazala většinu svých účtů na různých stránkách, upravování rubriky povídek a pročítání blogů....jo...přesně to jsem dneska dělala.

Rozhodla jsem se, že po dlouhém uvažování se konečně vyjádřím k současné situaci, která se vyskytla u Chem.

Pak jsem narazila na poslední článek Kobry a Bullet....Zabte mě...

Najednou jsem našla článek Berry....zabte mě ještě víc....

No a když k tomu připočtu co se stalo ještě tenhle týden....vznikne velice zajímavá kombinace.

Prostě bych už měla sakra vyrůst! Co jsem si myslela? Že tu budeme všichni navždy? A proč mám ten divný pocit, že jste pro mě byli něco jako....RODINA.
Vím, že ne všichni mají čas, nálady, že život jde dál, ale prostě jsem se asi zasekla někdy v té době před, přibližně dvěma lety nebo rokem a dál jsem se neposunula.
A dost se to na mojí psychice projevuje a rozhodně nepochybuji o tom, že jste si toho všimly.
Asi bych s tím měla něco dělat. Prostě si říct...JE KONEC!!

Jenže to je to samé, jako by jste se snažili bláznovi vysvětlit, že je blázen.
Dost hloupé a špatné přirovnání vzhledem k tomu, jaké názory na ně mám, ale zrovna mě nic nenapadlo.


To byla jedna část článku.
Ta druhá je o tom, co mám v plánu, ačkoliv tady už na tom tolik nesejde.

Blíží se něco, co je každý rok pro mě skoro nejlepší část roku. A to podzimní prázdniny. Ty pro mě byly vždycky legendární a letošní rok nesmí být opakem.

Proto jsem se rozhodla, že když už bude i ten Halloween, tak vymyslím nějaké zajímavější články.

Napadlo mě několik věcí:

1. Vyhledala bych zajímavá a děsivá známá místa či různé "paranormální" případy a zkusila bych o nich něco napsat nebo by jste mi kdyžtak o nějakých řekli. Zkusila bych o nich napsat ne poučný článek, ale zase spíše něco jako můj názor nebo takovou zajímavost. Znáte to...

2. Vydala bych speciální jednodílovou povídku na podobné téma. Těžko říct, jestli by byla hetero nebo homo. To by jste si kdyžtak řekli.

3. Nebyl by to úvodní díl, ale spíše představení postav, které se vyskytnou v budoucí povídce Puppets from Underworld. Byly by to postavy, na které se příběh nejvíc zaměří.

4. Několik dílů FP navíc...Nebylo by to jako vždycky, že by byl jeden týdně, ale tentokrát bych o podzimkách jich vydala rovnou několik.

Nevím, jestli by jste o něco takového stáli, ale přišlo mi to jako fajn nápad.
Určitě mi napište do komentářů, jaký na to máte názor a co by jste popřípadě chtěli. Samozřejmě to nemusí být jenom jedna věc...Můžou to být rovnou dva výše uvedené body, ale zase ne úplně všechno, i když...silně pochybuji o tom, že by jste o to měli takový zájem.


Forever Psychopaths - Polish vodka

17. října 2015 v 9:44 Stories
Je mi tak blbě....Jsem nasraná jak včela za svítání a ještě toho mám hodně!
Jestli se do pondělka nedám dohromady, tak jsem v hajzlu....Forever Psychopaths - Dead view

11. října 2015 v 11:16 Stories
Jak jsem koukala, tak hodně z vás nemělo moc co říct k minulé úvaze. Což na jednu stranu chápu.
Takže dneska to bude zase FP...snad ukájím vaše choutky a pravděpodobně asi ne...

Příjemné čtení a užívejte neděli...

Co je lidství?

10. října 2015 v 9:35 Considerations
Tohle je něco, co neví spousta lidí. Nebo to alespoň nedokáže vysvětlit. Proč bych to měla umět já?
V tom je ten vtip, protože já to prostě také říct nedokážu a je to věc, která mi hlodá v hlavě už přes týden a nedokážu na ní vytvořit nějakou odpověď nebo z toho něco vyvodit.

A já bych chtěla vědět, co to přesně je.

Když si napíšete do vyhledávače "co je lidství", tak vám tam myslím, že vyjedou zajímavé články a každý normální člověk, který by si je přečetl by to asi pochopil. Ale od čeho jsou úvahy? Aby se nad nimi dalo zamýšlet a diskutovat o nich.

Chtěla jsem z toho něco vyvodit. Nějak si to představit a potom vynést svůj výsledný verdikt nebo tak něco...

Možná bych třeba mohla zmínit, proč nebo kdy mě to napadlo. Odpověď je jednoduchá....SOMA.
Už jsem o ní mluvila. Nová hra od Frictional games, která vyšla v září a její pointa by se dala přirovnat k filmu Dokonalý trik. Mimochodem....dobrý to film.

Ale jedna z hlavních otázek je, Co je lidství. Nebudu tady psát o čem ta hra je, to si najděte, zahrajte nebo nevím, ale tady se chci zaměřit na tu otázku.

Říkám si, co bych dostala za odpověď, kdybych se zeptala třeba svého učitele nebo příbuzného. Jakou odpověď bych asi dostala? Byla by to stejn jednorázová odpověď? Nebo by byly rozdílné, protože každý člověk se na to dívá jinak?

Přemýšleli jste někdy nad tím?

Ptala jsem se na to mamky. Odpověď přišla po pěti minutách, co se nad tím fakt zamyslela.
Řekla mi, že lidství bere jako ten pokrok, který děláme a jak utváříme tu svoji budoucnost. Co všechno jsme dokázali vytvořit a podobně.
Chvíli jsme o tom debatovali a došla jsem k závěru, že skutečně je rozdíl, když se zeptáte někoho, kdo je ve vyšší postavené vrstvě nebo naopak toho, kdo je z té střední. Každý na to pohlíží jinak.
Někdo to bere jako pokrok, který lidstvo udělalo, někdo začne básnit o pocitech a podobných věcech a někdo se na mě podívá jak na idiota, odfrkne si a řekne: ,,Co to je za otázku?"

Jsme v době, kdy na něco takového lidé nepohlížejí. Nezajímá je co to vlastně je, ale zajímá je jenom ta jejich osoba a na ostatní kašlou. Nesnaží se zachovat tolerantně a mile...nesnaží se řídit tím, že to, co mi někdo dělá a nelíbí se mi to neznamená, že já to musím dělat ostatním.
Přesněji řečeno:

Vidím lidi, ale nevidím lidstvo....
To by byl asi můj názor na společnost ve které žijeme.

A jak jsem výše psala o vzájemné toleranci a tak...
To je podle mě přesně to lidství.

Ta vzájemná tolerance, kde si nikdo nedělá naschvály. Jsme na sebe hodní a pomáháme si navzájem a tím utváříme vlastní hezčí budoucnost než tu, kde všechny jenom zajímá, co víc by se dalo předělat, zbořit nebo ten, kdo rovnou myslí na to, co všechno jsme už podělali.

Je lepší, když myslíme lépe a chováme se k ostatním tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám než se starat jenom o sebe a kolik peněz schrábnu a na všechny se vykašlu.

Začátkem a dosažením tohohle by asi mělo být pozitivnější myšlení a to já neumím. Takže teoreticky jsem v tomhle ohledu naprosto selhala....

Jak na to pohlížíte vy?