Srpen 2015

Forever Psychopaths - Unexpected meeting

26. srpna 2015 v 21:54 Stories
Začínám si říkat, že všechna moje snaha o napravení tolika kravin co jsem udělala přichází vniveč.

Když zjišťuji, že nezbývá ani týden ke konci prázdnin, tak tuším, že je všechno v hajzlu. Potřebovala jsem toho ještě tolik stihnout, ale neměla jsem k tomu příležitost, protože jsem pořád najednou někde jezdila.
Najednou!!

Potřebovala jsem si promluvit ještě s tolika lidmi a s tolika lidmi se i setkat, ale nevyšlo to. Začínám si to dávat za vinu a tuším, že mě i několik lidí teď nemá i rádo. A oprávněně....
Udělala jsem několik kravin, kterých lituji a chtěla je napravit.

Říkala jsem si, že jakmile se vrátím, udělám to, i kdyby mě to mělo skolit, ale najednou zjistím, že žádný čas není. Je to moje vina, že to tak dopadlo, ale já jsem se omluvila, ale ono to s ní ani nehlo! Chtěla jsem s ní mluvit, ale nebudu za ní donekonečna běhat!!! Na jednu stranu je to i její vina. To co říká není upřímnost, ale čistá provokace!
Jsem ráda, že je upřímná, ale to co dělá je od ní hnusný...

Chci od ní mít pokoj. Ale to co jsme spolu zažili...prostě to nemůžu jen tak zahodit a jestli ona ano, tak to mě mrzí. Jsem si ale jistá, že to tak není.
Měla bych něco udělat já, ale v mých situacích se to dělá těžko.

Hlavně s mojí náladou.

Ale na to sere pes...

MÁM DOTAZ!!

Má tu někdo zkušenosti s odbarvováním vlasů? Myslím komplet...Každopádně plánuju vlasy na bílo a chci mít ve všem jasno a napadlo mě (jelikož jste všichni takový inteligentnější) jestli bych se vás nezkusila zeptat. Je mi jasný, že se na mě vyserete, ale jestli mi nějak poradíte, byla bych hrozně ráda...
Konec s blogem...

19. srpna 2015 v 17:44 My Boring Life

Netuším, jestli jsem vás vyděsila nebo se vám ulevilo.

Takže...NE! Nekončím s blogem. Zrovna mě prostě jen nenapadl vhodný nadpis nebo jsem nějak chtěla upoutat vaši pozornost.

Ať už jste sem zabloudili z jakéhokoliv důvodu, tenhle článek spíše píšu jako takové zamyšlení nad tím, co se mnou udělal tenhle blog. Mohla jsem ho třeba napsat v den, kdy by tenhle blog měl nějaký to výročí, ale upřímně na něco takového kašlu a píšu to dokud to mám v mysli. V poslední době stejně přemýšlím víc, než je mi zdrávo.
Když jsem zakládala tenhle blog, neměla jsem žádný konkrétní cíl. Měla jsem jich před tímhle už nespočet, ale to tady nebudu rozebírat. Prostě jsem si řekla, že by to chtělo název, který nebude pojednávat úplně o celém blogu...chápete jak to myslím. Vím, že to je ohrané pojmenovávat ho po písničce nebo tak, ale když k tomu máte své důvody a neomrzí to, je to naprosto super.
Zpět k věci...Nikdy by mě nenapadlo, že by tenhle blog mohl mít takovou aktivitu jako má. Uznávám, že teď jste se někam všichni vytratili, protože jsou prázdniny a jsem asi jediná, (s výjimkou Chem) která nechce nikam jezdit a raději to všechno prosedí doma než aby se šla bavit ven s přáteli - které nemám.
Jiné blogy jsou třeba zvyklé na mnohem větší aktivitu, ale mě je to jedno, protože pořád nechápu, že tu opravdu jste.
Když jsem ho zakládala, tak jsem to spíš brala jako svojí vedlejší zálibu, že sem budu přidávat zrovna co mě napadne. Ano, měla jsem určená témata na která jsem chtěla hlavně psát, ale spousta věcí se prostě mění - věc, která mě ale neskutečně děsí.
Máte strach ze změn? Já totiž ten největší...Zjistila jsem jich hned několik a asi si jdu podřezat žíly.
Když stoupla aktivita, bavilo mě to čím dál víc. Nakonec z toho vzniklo, že i já píšu Fanfictions. Nejsem z toho dvakrát nadšená, ale co s tím sakra nadělám? Mohla jsem je přidávat na Wattpad, kde by měly asi moje příběhy větší úspěchy, ale neudělala jsem to, protože to nechci měnit. Chci zůstat tady u toho blogu.
Mít tisíce účtů všude možně je podle mě ztráta času. Jsem ráda, že mám blog, kterému se mohu věnovat, protože mě to baví a píšu ráda. Ačkoliv píšu ne zrovna o věcech, které by zaujali každého, ale tak hej.
Ale pak přišli i chvíle, kdy jsem tohohle blogu i litovala. Že ze mě udělal něco , co nejsem. Začala jsem sem psát i věci, kterých jsem později litovala. Uvědomila jsem si, že se ze mě stala prostě taková ta typická holka na blogu, kde píše svoje pocity a myšlenky. Jenže i když si to uvědomuju, tak to píšu pořád.
Jsem nenapravitelná...
Uvažovala jsem, že tenhle blog smažu. Jednou jsem k tomu měla i blízko. Prostě bych ho smazala. Stejně tak účet na facebooku a všechny sociální sítě, bez jakéhokoliv vysvětlení a žila dál bez tohohle, ale je to těžké. Co dělám v běžném životě?
Nic...nemá ani takovou cenu. Tady to co dělám mě baví. Píšu...čtu...sleduju videa a projíždím různé příspěvky. Když si čtu některé jiné blogy kde mají různá témata, většinou ani třeba komentář nenapíšu, ale zamyslím se nad tím a čtu je dál.
Jedna z věcí, která mě donutila k tomu si ho založit.
Četla jsem nějaký blog a chtěla jsem tam psát komentáře a pak z toho vzniklo to, že bych taky možná chtěla něco psát a tradá! Vzniklo tohle...
Ovšem...Všechno není hned špatný. Ano, jsem pesimista, ale našla jsem i světlé stránky.
Nebýt blogu...nepoznala bych Kobru, Bullet, Berry, Chem, Happ...dokonce ani Psychotic.
S Bullet jsem se dlouho neviděla a s Happ už taky není zrovna do řeči, což mě tak strašně deptá a mrzí, protože s jejím optimistickým přístupem a milou povahou a úsměvem jsem se cítila strašně hezky a měla jsem chuť se smát. Víc než teď...
Nikdy jsem nesebrala odvahu napsat Psychotic. Přišla mi strašně inteligentní a nikdy jsem netušila, co bych jí napsala. Zřejmě jsem udělala strašnou chybu, protože toho lituji, ale stále přetrvává to, že prostě nevím, co bych jí napsala. Nebo se spíš bojím...
Chem...Nebýt ní, tak se nesměju už vůbec. Nevím, co víc k tomu říct...
Kobra, Bullet a Berry jsou trochu jiný odvar, který si nechám pro sebe. Ale jedno je jasný...Pořád se bojím seznamování a mluvení s lidmi, ale s nimi je to už jiný. Protože kdo dokáže udělat kentauřího jednorožce? Bez nich by se to asi nepovedlo...
To je ten důvod, proč neodejdu...Proč nesmažu blog.
Protože kdybych ho smazala...Kdybych zdrhla ze sociálních sítích, už bych se s nima nemohla bavit. Lituji už jenom té myšlenky.
Vím, že se s nimi asi nebudu bavit navždycky...Bože to je tak hnusná představa....Ale ať to je co nejpozději. Jinak skočím skok do prázdna bez jištění. Na to vemte jed...
S blogem ovšem přišlo i moje větší nespolečenství. Spíše jsem se raději bavila s lidmi odsud než s lidma, co byli kolem mě. Mámu to štve...Spousta lidí to štve, ale mě ne. Je mi to vlastně i jedno...
Chtěla bych jen říct to, že pokud se někoho z vás něco z tohoto článku dotklo...Mám svědomí...jasný?

Forever Psychopaths - Gift

15. srpna 2015 v 1:11 Stories
Já to řeknu asi takhle...
Tuhle story nechci urychlit. Chci, aby tam byli i nějaký další věci a ano, budu to prodlužovat, protože pak bude víc dílů a bude i dýl. Když si vezmeme, že tohle je 15. část a vlastně jsme tak trochu furt na začátku...No nic...

Doufám, že mě nezabijete...
Už žádné spoilery, prostě čtěte a pište názory. Moc se mi totiž ta povídka nezdá najednou...Forever Psychopaths - Revenge

13. srpna 2015 v 21:00 Stories
Hele...řekla jsem, že pitva bude, jasný? Ale přišlo mi, že aby byla pitva, musí být i nějaký příběh! Musí to mít smysl a tak....No...Dobře, to byl asi blbej vtip, protože to smysl nedává, ale no tak hej!

Jen tak mimochodem...
Odkaz v menu na Psychopath series je nově upravený, takže když odkliknete jednu sérii, nepřesune vás to na první díl, ale rovnou na seznam všech dílů ze série, takže si tam můžete vybrat díl. I když to je vlastně už k ničemu, ale prostě pro přehlednost.
FP tam ovšem takhle upravená ještě není, ale bude, jakmile tahle série skončí.
A klid, to ovšem není konec :D

Si tak říkám, že už je 14. díl a vlastně jsou ještě jakoby furt na začátku toho všeho dění tam.
Kurva spoilery!!!


Forever Psychopaths - Bloody bath

13. srpna 2015 v 0:38 Stories
Jsem zpátky z Adrenalin campu a přichází další díl FP!
Vím, že jsem vám nechyběla, ale šetřete dechem jako Silver...

Možná zítra čekejte dlouhý článek o tom, jaký byl celý můj týden strávený na táboře + menší úvaha nebo spíše. No prostě něco jiného, než další díl FF.
Forever Psychopaths - Rage

2. srpna 2015 v 18:04 Stories
Moje sliby jsou nahoubi, ale dneska to vyšlo...


Forever Psychopaths - Fear

2. srpna 2015 v 10:44 Stories
Včera to nevyšlo, tak je tu FP teď. Snad se bude líbit, ale zřejmě bude ještě dneska...nevím nevím. Očekávám vaše vaše názory a teorie.