Forever Psychopaths - No tears

21. července 2015 v 20:24 |  Stories
Člověk by řekl, že s depresí by se tahle povídka psala dobře...

No...nic moc...

,,Proč jsi mi to udělala?" vzlykla mladá dívka, která pomalu zavírala oči, když už nezvládala tu všechnu fyzickou bolest.
,,Taky mě všechno bolí..." zašeptala jsem a ruku jsem si položila na hruď.
,,Tady..."
,,Ty....nemáš srdce..." vydechla a její oči jakoby hleděly zkrz mě.
Poznala jsem, že je mrtvá. Nezajímalo mě, co se s ní stane nebo kdo ji najde. Mě nenajde nikdo. Nechala jsem ji ležet v lese, s otevřeným břichem a nohama oddělenýma od těla.
Začala být zima a tak jsem si koženou bundu zapnula až ke krku. Nevím, jak dlouho chodím venku, ale musí to být dlouho. Začínalo pomalu svítat...Vyndala jsem další cigaretu a poprvé za tolik let mi v hlavě utkvěla myšlenka:
Krabička denně. Už dost dlouho. Proč to není vidět na mém hlase? Měla bych podle toho i vypadat, ale nevypadám. Kdekdo by si mě spletl s osmnácti, možná šesnáctiletou dívkou. Stejně jak rychle přišla, tak zase zmizela. Nepotřebovala jsem to řešit. Měla jsem jiné problémy. Jiné myšlenky, které mě ubíjely zaživa.
Svět je krutý a nemilosrdný. Stejně jako já...Tak proč to vždycky odnesu?
Vrátila jsem se zpátky v divadlu a na chvíli zaváhala. Ještě jsem se vrátit nechtěla. Znovu jsem si sedla ke břehu jezera a zadívala se na svůj odraz.
Oči jsem měla rudé od pláče. Kruhy pod očima byly tmavé a pleť sněhově bílá. Začalo mi hlavě běhat tolik teorií a myšlenek, že jsem byla nucena se chytnout za hlavy a šeptat si pořád dokola: Dost.
Ne...už nebudu plakat. Rozhodně jsem se na sebe podívala a otřela si oči. Vlasy jsem si odhrnula z tváře a zhluboka se nadechla.
Tehdy, když mě střelili do břicha jsem zemřela. Zemřela ta stará Silver, která si nenechala nic líbit. Byla až bezcitná a jen tak se nerozbrečela. Teď už je všechno jinak...Je zpátky a jestli se Chris jenom rozhodne něco Devinovi a Rickymu udělat, přísahám, že tentokrát se ještě třicetkrát ujistím, že je to skutečně on. Udělám si z něj krmítko pro vrány...
A to my připomnělo...Ricky a Devin.
Zatímco já jsem se ubíjela k smrti venku a litovala jsem se, Chris se mohl kdykoliv objevit. Musí se to změnit. Musím s nimi být co nejvíc...Nesmím se k nim otočit zády...Ne teď...Nikdy.
Odhodila jsem zbytek cigarety, který se skládal jenom z filtru a šla do divadla. Schody jsem brala po dvou a kroky jsem dělala delší a rychlejší. Skoro jsem vyrazila dveře..
Nic...Nikde nikdo.
S přivřenýma očima jsem hypnotizovala místnost a hledala sebemenší známky něčeho, co by nasvědčovalo tomu, že tu někdo byl. Někdo kromě Rickyho a Devina.
Zavřela jsem za sebou dveře, tentokrát neslyšně a pomalým a tichým krokem jak u mě bylo už kdysi zvykem jsem šla směrem k pokoji Devina.
Neslyšela jsem nic. Stěny tu byly zvukotěsný, to sice ano, ale kdyby se něco stalo, zřejmě bych něco zaslechla. Neměla jsem však ten divný pocit, co by mi našeptával ,že se něco děje. Nemuseli tu být. Mohli někam odejít...Ten pocit mi říkal, že Devin a Ricky tu někde jsou.
Vklouzla jsem k Devinovi do pokoje, který vypadal oproti tomu mému přeházený a nevzhledný. Vždycky jsem si udržovala pořádek, ale Devin v tom měl vlastní systém. Tedy to alespoň vždycky tvrdil.
Šla jsem kolem velké knihovny a stolku, na kterém ležely různé malé hlavičky panenek. Některé byly až děsivé. Dřevo skoro ani nevrzalo, jak tiše a lehce jsem našlapovala. Měl otevřené okno. Poznala jsem to podle slabého studeného vánku. Slunce vycházelo a typovala bych, že je nějakých šest ráno.
Zatnula jsem pěsti. Jestli to má být nějaký vtípek, tak je to pošahaný. Chtěla jsem se už otočit a odejít, ale pak mě k podlaze připenetrovalo něco jiného. Dřevěnná podlaha za mnou zavrzala, když na ní došláply těžké kroky. Prudce jsem se otočila a srdce se mi zastavilo. Zakryla jsem si ústa a zírala na postavu před sebou, která se na mě upřeně dívala a měla kamenný výraz. Byla celá od krve,...

Byl to Kellin...

 


Komentáře

1 Terr Sixx Terr Sixx | E-mail | 21. července 2015 v 21:09 | Reagovat

No krásně se to rozjíždí a já přemýšlim JAK O SAKRA MŮŽE BÝT KELLIN!!! :D že by obživl stejný způsobem jako Silver? :D ggrggrr :D ehehe

2 Prostý občan Prostý občan | 21. července 2015 v 21:16 | Reagovat

Do prdele já už zase nestíhám komentovat... Argh!!
Je to zase ÚŽASNÝ!!!

3 $αтαη's υηι¢σяη $αтαη's υηι¢σяη | 21. července 2015 v 22:30 | Reagovat

[1]: No moc děkuji....Uvidíš...brzo ti to začne dávat smysl ;)

[2]: Chem? Jsi to ty? :D :D A děkuji...

4 ChemicalZombie ChemicalZombie | 21. července 2015 v 22:56 | Reagovat

[2]: no já nevim kolik znáš prostých občanů :D :D

5 *Elena *Elena | Web | 22. července 2015 v 10:17 | Reagovat

Hihihihihihihi *směje se jakljako debil*
JE TO DOKONALÝ!!!!!!!

6 Λγᴅᴇᴇ Γυ¢κιη υηι¢σяη Λγᴅᴇᴇ Γυ¢κιη υηι¢σяη | 22. července 2015 v 12:04 | Reagovat

[5]: díky

7 Killing Happyness Killing Happyness | Web | 23. července 2015 v 3:55 | Reagovat

Kurva to je tak uzasny a proste ty vole Kevin huaaaaaa vim cos mi rikala o tom obzivovani ale kurva to uz fakt nejde ja to miluju a asi jdu pokracovat v tom co prave...delam...ehm nocni doctor who maraton to je normalni ne?

8 Λγᴅᴇᴇ Γυ¢κιη υηι¢σяη Λγᴅᴇᴇ Γυ¢κιη υηι¢σяη | 23. července 2015 v 8:42 | Reagovat

[7]: hezký...a díky, ale podle mě už to prostě nějak není ono...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama